Skupština
Skupštinu Studentskog zbora Sveučilšta u Rijeci čine predstavnici studenata izabrani na studentskim izborima, voditelji ureda te članovi Senata Sveučilišta u Rijeci te njihovi zamjenici
Predsjedništvo
Lana Par
Eugen Car
Članovi skupštine
Akademija primjenjenih umjetnosti
Ana Marija Lončar
Predstavnica
Akademija primijenjenih umjetnosti
Marko Mrvoš
Zamjenik
Akademija primijenjenih umjetnosti
Biomedicinsko, prirodno i interdisciplinarno biotehnološko područje
Ana Brekalo
Predstavnica
Medicinski fakultet
Sara Marković
Zamjenica
Medicinski fakultet
Društveno područje I
Dorian Ilinić
Predstavnik
Sveučilište u Rijeci
Andreja Dodić
Zamjenica
Ekonomski fakultet
Društveno područje II
Nina Mrvić
Predstavnica
Učiteljski fakultet
Iva Radizlović
Zamjenica
Ekonomski fakultet
Andrija Herceg
Predstavnik
Ekonomski fakultet
Lovro Janeš
Zamjenik
Ekonomski fakultet
Fakultet dentalne medicine
Zehra Ekmečić
Predstavnica
Fakultet dentalne medicine
Monika Pučić
Zamjenica
Fakultet dentalne medicine
Fakultet informatike i digitalnih tehnologija
Rea Žigant
Predstavnica
Fakultet informatike i digitalnih tehnologija
Daniela Kraljić
Zamjenica
Fakultet informatike i digitalnih tehnologija
Fakultet za fiziku
Lucija Črep
Predstavnica
Fakultet za fiziku
Fran Slijepčević
Zamjenik
Fakultet za fiziku
Fakultet za matematiku
Larisa Poljak
Predstavnica
Fakultet za matematiku
Martina Baraba
Zamjenica
Fakultet za matematiku
Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
Luka Vrančić
Predstavnik
Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
Tomislav Veleglavac
Zamjenik
Fakultet za menadžment u turizmu i ugostiteljstvu
Fakultet zdravstvenih studija
Klaudia Kamenar
Predstavnica
Fakultet zdravstvenih studija
Ana Džonlić
Zamjenica
Fakultet zdravstvenih studija
Filozofski fakultet
Lara Hadžiselimović
Predstavnica
Filozofski fakultet
Maja Spasojević
Zamjenica
Filozofski fakultet
Građevinski fakultet
Matija Tadić
Predstavnik
Građevinski fakultet
Iva Prevendar
Zamjenica
Građevinski fakultet
Humanističko, umjetničko i interdisciplinarno znanstveno područje
Laura Nežić
Predstavnica
Filozofski fakultet
Izvanredni studiji
Medicinski fakultet
Eugen Car
Predstavnik
Medicinski fakultet
Lara Dragić
Zamjenica
Medicinski fakultet
Odjel za biotehnologiju
Lana Par
Predstavnica
Odjel za biotehnologiju
Andrej Nikolić
Zamjenica
Odjel za biotehnologiju
Pomorski fakultet
Nina Vukelić
Predstavnica
Pomorski fakultet
Eric Mičetić
Zamjenik
Pomorski fakultet
Poslijediplomski studiji
Vito Balorda
Predstavnik
Filozofski fakultet
Pravni fakultet
Patrik Pavić
Predstavnik
Pravni fakultet
Petar Starčević
Zamjenik
Pravni fakultet
Stručni studiji i specijalistički diplomski stručni studiji
Tehnički fakultet
-
Predstavnik
Tehnički fakultet
-
Zamjenik
Tehnički fakultet
Tehničko područje
Učiteljski fakultet
Bruno Valpotić
Predstavnik
Učiteljski fakultet
Karla Nešković Vranješ
Zamjenica
Učiteljski fakultet
Voditelj Ureda SZSUR
Slobodan Šolaja
Rukovoditelj Ureda za pravne i opće poslove Glavnog tajništva i tajništva Studentskog zbora Sveučilišta
Head of Office for Legal and General Affairs of the General Secretariat and Secretariat of the SCUR